aboutus

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
1 2
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: Shihe sıhhi
No. Çalışanları: 5~10
Yıllık satış: 2000000-500000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

ZMKJ olarak anılan Shanghai FamousInternational Trade Co., Ltd. kapsamlı bir ticaret şirketidir;Donanım sıhhi tesisat, yarı iletkenler, optik yongalar, elektronik ürünler ve gelişmiş ekipman dahil olmak üzere bir dizi endüstriyel projeye yatırım yaptık.Donanım sıhhi musluk şu anda kendi fabrikamız Wenzhou Shihe Sanitary Ware Co., Ltd tarafından yapılmaktadır.OEM ShiHe, 2007'den beri ihracat yapmak için 2019'dan beri kurulmuştur.Fabrika yaklaşık 2.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve işleme kapasitesi, donanımın kaba işlenmesinden bitmiş ürünlerin montajına kadar değişmektedir.
Tek soğuk su musluğunun ana üretimi ve işlenmesi, ürünler ağırlıklı olarak Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Avrupa ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Ana malzeme pirinç, çinko alaşımı ve paslanmaz çeliktir.

Asla kaybetmeyen bir vicdana ulaşmak için her zaman "kalite, fiyat, verimlilik ve kredi" ilkelerine bağlı kalıyor, her ürünün kalite standartlarını sıkı sıkıya uyguluyor, karşılıklı fayda sağlayan fiyatlara ulaşıyor ve müşteri sorunlarını ve teslimat verimliliğini verimli bir şekilde çözüyoruz. inanç.


Yıllar süren geliştirmeden sonra, mükemmel ürünlerimiz ve hizmetlerimiz yerli müşterilerin güvenini kazandı.İhracat için daha fazla fırsat ve zorluğu karşılamaya hazır olmaya çalışın ve daha fazla ortakla birlikte büyümeyi dört gözle bekleyin.

 

Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili 0

 

Geçmiş

SHANGHAI ÜNLÜ TİCARET CO WENZHOU SHIHE Sağlık Gereçleri Donanım Co, LTD'ye aittir; üstün teknoloji ve Çin'de 10 yılı aşkın zengin üretim tecrübesi ile profesyonel bir sıhhi tesisat fabrikasıdır. ZMSH, Mutfak Bataryaları, Lavabo Bataryaları ve diğer sıhhi ürünler konusunda uzmanlaşmıştır.Sürekli araştırma ve geliştirme sayesinde OUBAO, Mutfak Bataryalarının teknoloji ve tasarım trendinin ön saflarında yer almıştır. Ürünlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz her pazardaki su ve çevre koşulları için özel olarak tasarlanmıştır. Ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygun olan ve sağlıklı içeceğinizi korumak için nargile içerisinde düşük kurşunlu toksik olmayan malzemeler kullanan CE, CUPC, NEF, LOW-LEAD sertifikasına sahibiz. OUBAO, müşterilerimizin pazarda avantaj elde etmelerine yardımcı olmak için mevcut pazar eğilimine ve talebe göre her altı ayda bir yeni ürünler piyasaya sürmektedir. ZMSH Bataryası, ev suyuna dikkat etme, ürün misyonu için aile sağlığını koruma, yenilikçi tasarımı pratik performansla birleştirerek küresel müşteriler için rekabetçi sıhhi ürünler yapmak için araştırma ve geliştirme konseptine bağlıdır. Gelmeniz için buradayız!

Hizmet

Ürünlerimiz 3-5 yıl garantilidir ve bu süre içerisinde herhangi bir kalite problemi yaşanırsa ücretsiz olarak değiştirebiliriz.
Satın alınan ürün siparişten farklıysa, kaybınızı üstleniriz.
Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size hemen cevap vereceğiz.

 

S. Musluklarınız için kaç yıllık kalite garantisi?

3-5 yıl kalite sağlıyoruzty pirinç musluk garantisi ve farklı kalite seviyesinde çinko musluk için 1-2 yıl kalite garantisi.

kusurlu tarafımızdan kaynaklandığı doğrulanırsa, ücretsiz yedek parça ve navlun bedeli sunmaya hazırız

 

S: Fabrikanız logomuzu / markamızı ürüne yazdırabilir mi?

Fabrikamız müşterilerin izniyle ürün üzerine müşteri logosunu lazerle basabilir.

Müşterinin logosunu ürünler üzerine basmamıza izin veren bir logo kullanım yetki mektubu.

 

Q.Fabrikanızın tasarım ve geliştirme yetenekleri var mı, özelleştirilmiş ürünlere ihtiyacımız var mı?

Ar-Ge departmanımızdaki personel, 10 yıldan fazla deneyime sahip musluk endüstrisinde oldukça deneyimlidir.Yapabiliriz

özellikle size özel ürünler;Daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

S. Fabrikanızın üretim kapasitesi nasıl?

Çok sayıda mükemmel sağlayıcıyla çalıştık.üretebilir kadar ürünler30000 birimleri her ay.

 

 

Ekibimiz

Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili 0

İletişim bilgileri